Categorii

ITM Prahova verifica modul in care sunt respectate cerintele minime

Locuri de Munca Ploiesti – Manipulant marfuri (picker) – Ploiesti

Pepiniera Calugareni – pepiniera de plante decorative si arbusti ornamentali, vinde direct din plantatia proprie o gama larga de plante pentru amenajarea gradinilor si a spatiilor verzi urbane. Telefon/WhatsApp 0766 327 586

Mobilitatea postului: Locatie stabila, Recrutare la distanta: , Tip job: Full time,

Candidatul ideal Cerinte

– studii medii;

– fara cazier judiciar;

– aptitudini: corectitudine, fidelitate, lucru in echipa.

Se ofera:

– salariu motivant, tichete de masa, bonus de productivitate;

Descrierea jobului

– efectueaza check in/ check-out d… https://www.olx.ro/oferta/loc-de-munca/manipulant-marfuri-picker-ploiesti-IDdmX14.html

Sursa: Manipulant marfuri (picker) – Ploiesti

JTJMAG – distribuie in toata tara produse si materiale constructii, amenajari, casa gradina, mobilier, indicatoare si semnalizatoare trafic, produse vrac pentru constructii civile si constructii drumuri. Telefon/WhatsApp 0733 626 757